Cansu yaşam koçu

Cansu Yaşam Koçluğu ve Kişisel Gelişim

Cansu yaşam koçu siz değerli kişisel gelişimcilere daha iyi ve doğru bilgi ışığında hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız :

USUI REIKI 1.AŞAMA UYUMLAMA ve EĞİTİM PROGRAMI İÇERİĞİ :

En az 3 hafta, Günlük yapılması gereken çalışmalar için materyaller : Usui Reiki Temel Eğitim Klavuzu (85 Sayfa), Kendine Şifa Uygulama (6 Sayfa Resimli Anlatım), * Çakra Dengeleme(1 Sayfa Resimli Anlatım), * Başkasına Şifa Uygulama (şifaya kanallık)(6 Sayfa Resimli Anlatım) *

21 Günlük Arınma Programı Kartı Önemli Not: 1. Seviyede Başkasına Şifa Uygulama Teknikleri öğretilse de, ilk aşamada diğer insanlar için hemen kanallık edilmeye başlanması önerilmez. Bunun yerine Hayvanlar ve Bitkilere Şifa uygulamak, hem kişisel enerjiyi yükseltir hem de diğer insanlardan gelebilecek olası düşük titreşimli enerjilerin etkisine maruz kalınmamış olur.

* Uyumlamalar tamamen uzaktan yapılmakta olup, ve A’dan Z’ye Reiki ve Şifacılığın Temel bilgileri hakkında hemen her şeyi bulabileceğiniz Reiki Temel Eğitim Klavuzu ve Resimli Anlatım Uygulama Dosyaları, Ayrıca Uyumlama gününden bir gün sonra başlayacak olan 21 Günlük Arınma Programı Takviminiz oluşturularak e-mail adresinize gönderilmektedir..

Uyumlama veya Şifa Çalışması için rahatlama ve zihni arındırma:

1. Uzanın ve kendinizi rahatlatın. Gözlerinizi kapatın. 2. Kendinizi güzel bir Gökkuşağı merdivenin tepesinde hayal edin. Zihninizde bunu ayrıntılarıyla inceleyin. 3. Bu merdiven hayal edebileceğiniz en rahat ve gevşetici yere götüren basamaklara sahip olabilir. Bu bir gök kuşağı merdiveni etrafınızı sarmalayan renklerin farkına varabilirsiniz Ilık esen rüzgarı teninizde hissedebilir etraftan gelen mis gibi çiçek kokularını hissedebilirsiniz

4. Birkaç saniye içinde, zihninizde kendinizi bu basamaklardan aşağıya doğru inerken hayal ettiğinizde her adımınızı attığınız basamakta daha gevşemiş, rahatlamış hale geleceksiniz. 5. Her nefes verişinizde basamakları inerken 1’den 20’ye doğru sayın. Bu nefes alma ritminizi daha yavaşlatan bir etkiye sahip olabilir.

6. “Bu güzel yere doğru inmeye devam ettikçe derin bir rahatlık duygusu varlığınızın en derinine kadar işliyor” veya “Son basamağa ulaştığınızda kendinizi son derece gevşemiş ve rahatlamış hissedebilirsiniz 7. Merdivenin sonuna ulaşınca kendinizi rahat bırakın ve renklerin sizi sarmasını, ışığın başınızdan girip ayaklarınızdan çıkmasını hissedin. Parmak uçlarınızdaki kıpırtıları ve sıcaklığı hissedin. Etrafınızdaki güzel kokuları hala duyuyorsunuz ve ılık rüzgarı hala hissediyorsunuz. Enerjiyle bütünleştiğinizi hissedebilirsiniz enerjinin tüm vücudunuzu kapladığını ve sizi dengelediğini hissedebilirsiniz. Bu ışığın bedeninizde dolaşmasına izin verebilirsiniz. 8. Çalışmadan çıkmak için çıkmak için süreci basitçe tersine çevirin. Merdivenleri çıkarken, bu sefer nefes aldığınızda her bir saniyede veya iki saniyede bir 20’den 1’e doğru geri sayın. Bu, zihninizde merdivenin tepesine yaklaştıkça dereceli olarak daha canlı bir hale gelmenize yardım edecektir. 9. Gözlerinizi açtığınızda kendinizi tazelenmiş, canlı enerji dolu hissedebilirsiniz… Şimdi, Gözlerinizi açın ve yavaşça dikkatinizi bulunduğunuz fizik ortama çevirin.

Eğitmen Sorumluluğu Gereği :

Tüm şifa sistemlerinin temelinde, kaynak olan, Şifanın tek sahibi, yüce yaratıcı olan Allah’tır. Verdiği her hastalığın şifasını da vermiştir. Biz bilsekte bilmesekte şifayı verene sığındığımız zaman , birer şifacı olarak şifayı doğru yerde aramış oluruz.

Bu nedenle şifa seanslarınızın güven içerisinde, daha derin ve kalıcı olumlu etkiler sağlaması için; kullanılan ”mantraların”, ”sembollerin” ve ”şifacının” sadece birer aracı olduğunun bilincinde olun. Şifacı olarak enerjiyi biz taşımıyoruz! Sadece, kendisine Yaratıcı tarafından ”Ruh” verilen(üflenen) tek canlı olan insan olarak yaratıldığımız için, inandığımız her şeyi bu dünyada gerçekleştirme gücüne sahibiz. Ancak, konu metafizik olunca, başlangıçta beş duyumuzun algılarının dışında, bilmediğimiz görmediğimiz bir alemdeyiz. Ne ile karşılaşacağımızı bilemeyiz. Kanal olduğumuz frekans, Yaratıcı’nın şifası mı yoksa başka alemlerdeki varlıkların bir aldatısı mı? Bu nedenle her zaman önerim ; Allah’ın hangi peygamberinin kitabına tabi iseniz, o peygamberin öğrettiği gibi manevi olarak korunun. Allah isminin işaret ettiği manaya inacınız yoksa bile bir eğitmen olarak önerdiğim , Allah kelimesini mantra olarak kullanın ! Kesinlikle sizin içinde koruma sağlayacaktır. Bu nedenle bir genelleme yaparak; Nüfusunun %95 Kur’an’a tabi olan(?) bir toplumun resmi dilinde (Türkçe) hazırlanan bu yazıda , her şifa çalışmasında uygulayabileceğiniz öneriyi sunuyorum : (Dil-den söyleyip, kalp-ten onaylayarak)

BAŞLARKEN : BİLİP YA DA BİLMEDİĞİM TÜM HASTALIKLARDAN ve ŞERRLERDEN, ŞİFANIN TEK KAYNAĞI ve SAHİBİ OLAN ALLAH’A SIĞINIRIM. NİYET : ŞİFAYI VEREN ALLAH’IN İSMİ, İZNİ VE RIZASI İLE … NİN ŞİFALANMASINA KANAL OLMAYI DİLİYORUM.

Cansu Yaşam Koçluğu ve Kişisel Gelişim:

Yaşam Koçluğu ve Kişisel Gelişim İçin Whatsapp iletişim Numaramız:

+90 552 934 47 23

Share Button