Dünya Turu

365 Günlük Dünya Turu, 75 Bin ABD Doları

Intrepid seyahat acentası 75 bin doları ve 365 gün tatili olan kişileri dünya turuna çıkarıyor.                       03 Şubat 2016’da Bangkok’tan başlayacak ve 02 Şubat 2017’de Buenos Aires’te bitecek tura katılacaklar için verecekleri 75bin dolara 34 ülkedeki tüm konaklamalar, ara uçuşlar, yemekler dahil tabi cep harçlıkları hariç.

 

Antarktika’da kamp yapmak, Endonezya’da çay tarlalarını ziyaret etmek, Arjantin’de Tango öğrenmek, Serengeti’de 5 büyükleri görmek, Marakeş‘te baharat pazarlarını dolaşmak gibi 150’den fazla aktivitenin de dahil olduğu bu ilginç tur için firma yetkilileri yüzlerce başvuru almış.

Dünya turuna katılanların göreceği ülkeler: Arjantin, Antarktika, Belize, Bolivya, Botsvana, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kosta Rika, Ekvador, Mısır, El Salvador, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Malavi, Meksika, Fas dahil ziyaret Namibya, Nepal, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Vietnam, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya ve Zimbabve’te baharat pazarlarını dolaşmak gibi 150’den fazla aktivitenin de dahil olduğu bu ilginç tur için firma yetkilileri yüzlerce başvuru almış.

Dünya turuna katılanların göreceği ülkeler:

Arjantin, Antarktika, Belize, Bolivya, Botsvana, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kosta Rika, Ekvador, Mısır, El Salvador, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Malavi, Meksika, Fas dahil ziyaret Namibya, Nepal, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Vietnam, Amerika Birleşik Devletleri, Zambiya ve Zimbabve

 

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*