ERC Akademi İstanbul

ERC AKADEMİ GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Güzel Sanatlar” her öğrencinin eğilimi ve yetenekleri paralelinde yaratıcılığın geliştirilmesini gerektiren bir eğitim dalıdır. Bu anlamda eğitim kadromuz gerek mezun oldukları üniversitelerin kalitesi, gerekse kendi portfölyeleriyle fark yaratmış isimlerden oluşturulmuştur.

ERC Akademi’de öğrencilerini Güzel Sanatlar Akademisi’ne hazırladığı her aşamada yeteneklerini en doğru şekilde kullanabilmelerinin yanı sıra, olaylara, fikirlere, davranışlara ve nesnelere farklı bakabilmeyi de öğretiyor.

Güzel Sanatlara hazırlıkta öğretim prensibi; düşünebilmeyi, kurguyu, tasarım gücünü ve farklı bakış açılarını kazandırmaktır. ERC Akademi’de, temel çizim tekniklerinin kazanılmasının yanı sıra, sanat eğitiminin alt yapısı da oluşturulur.

 

 

 

 

 

 

 

Böylece çağdaş çizgileri yakalayarak yaratıcılığını güçlenecek ve okumak istediğin bölüme yönelik ilk adımını atmış olacaksın. Yetenek sınavlarında öğrencilerin çizim ve sanatsal yaratıcı yeteneklerinin yanı sıra, girmek istedikleri bölüme ait teknik ve genel kültür bilgileri de ölçülmektedir.Kursumuzda ayrıca seçeceğiniz bölüme ilişkin mesleki danışmanlık, bu bölümlerde okumuş ve okuyan kişilerle görüşme ve bilgilendirme konularında yardım alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

ERC AKADEMİ İletişim ve Kurslarımız için Telefon numaralarımız;

GSM : 0542 210 01 23 , GSM : 0555 220 16 62 , GSM : 0535 223 19 29

TEL : 0212 243 64 20 , TEL : 0216 336 21 69

 

 

Share Button