Gayrimenkul bayiliği mobil

Kaçmaz Gayrimenkul Mobil Bayilik, Temsilcilik ve Franchising,

Kaçmaz Emlak, Emlak Otomasyon Sistemi ve Google Reklam Desteği ile Sizde Mobil Emlak Bayiliği Alabilir ve İster Homeoffice veya  Mobil Emlakçı Olabilirsiniz…

 

77_big

 

 

 

 

 

 

Mobil Gayrimenkul Bayiliği  Nedir ?

Kaçmaz Emlak, Emlakçılıkta mobil emlakçılık devrini başlattı !
Kaçmaz Emlak, emlak sektöründe teknolojiyi daima önemsemiş ve teknolojiyi emlak sektörüne en iyi entegre etmiş bir emlak zinciridir.

Online Emlak Otomasyon, Sistemi ile Mobil Emlakçılığı Başlatan Tek Emlak Zinciridir. !

Günümüzün teknolojisi sayesinde, ofis açmadan da emlakçılık yapılabilir, nasıl mı ?
Mobil Emlak Bayilik İçin gerekli şartler:

1- Cep telefonu
2- Laptop bilgisayar
3- Yazıcı
+ Google Adwords Reklamlarımız ile klasik emlakçılardan kat kat fazla iş yapmanız mümkündür. İşin kanuni prosedürü: Evinizin bir odasını home ofis gösterebilir ve maliyeden vergi sicil numarası alarak mükellef olabilir, fatura ve kaşenizi alarak resmen bir emlakçı olmanız mümkündür. Kaçmaz Emlak, her safhada size rehberlik edecektir. En ufak bir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız
Sabah 8.30 – Gece saat 12 ye kadar emrinizde olacağız !!

Günümüzde müşteri satılık daire veya kiralık daire arıyorsa, öyle eskisi gibi sokak sokak veya emlakçı emlakçı gezmiyor. !
Hemen bilgisayarın başına geçiyor. Hatta %70’şi cep telefonundan arıyor. Bu tespiti nasıl mı yapıyoruz? Bu tespiti Google Analytics’ten yapabiliyoruz !!

Örnek: Müşteri, Maltepe Küçükyalıda satılık daire arıyorsa, maltepe küçükyalıda satılık daire veyamaltepe küçükyalıda kiralık daire diye yazıyor. İlk açılan sayfada Kaçmaz Emlak, ya sayfanın üst kısmında, ya orta kısmında, yada sayfanın alt kısmında Kaçmaz Emlak, Küçükyalı temsilcimizin ilanlarını görüyor ve Küçükyalı temsilcimize böylece ulaşabiliyor.

Bu yöntem Sabit bayilik içinde geçerli, Mobil bayilik içinde geçerlidir. Bu nedenle bayilerimiz ilk gün ve ilk aydan itibaren kırk yıllık klasik emlakçıdan daha çok iş yaparlar.

kst logo

 

 

 

 

 

 

 

 

KÜLTÜR SANAT TURİZM VE KAÇMAZ EMLAK İŞ BİRLİĞİ İLE MOBİL GAYRİMENKUL

BAYİLİK İÇİN  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ : 0 535 784  33 94 – 0 514 813 45 93

 

Share Button