Görkemli Temizlik

Görkemli Temizlik İstanbul

FİRMAMIZIN SUNDUĞU HİZMETLER;

EV TEMİZLİĞİ

İhtiyacınız olan her yerde; genel ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği hizmetlerimiz mevcuttur.Ev temizliği şirketimiz gönderdiği ev temizlik personellerinin gerçekten bu işi yapıp yapamayacağına dikkat ederek, özenli, düzgün ve güvenilir personeller göndermektedir.

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği, şirket temizliği, işyeri genel temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Ofis temizlik şirketleri, mesai sonrası ofis temizliğini, masa, sandalye, dolap ve raf temizliğini yürütmektedir. Ofis içi çalışmalarda özellikle mesai sırasında gürültü yapılmamaya özen gösterilmelidir.

HALIFLEKS YIKAMA

Görkemli Temizlik son teknoloji halıfleksleri, yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Bu sistemde vakumlama ve fırçalama teknikleri kullanılır.İyi yıkanmayan halı ve halıflekslerde koku oluşabilir ve hemen kurumaz.Halıları atabilirsiniz, sağlıksız ortamlar oluşabilir.

MERMER CİLALAMASI

Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize mermer-pvc cilalama uygulaması yapılmaktadır. Depo zeminleri, fabrika, iş yeri, evlerin sertve yumuşak zeminleri, epoksi temizliği ve cila uygulamaları ve bakımları en iyi şekilde yapılır. Görkemli Mermer Cilalama şirketi

KOLTUK YIKAMA

2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.Vakumlu koltuk yıkama hizmeti ile koltuğunuzdaki kirler yüzeye çıkartılaraktan çekim yapılır ve 4 saatte kurur.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Her türlü gökdelen, plaza, cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.             Dış cephe cam temizliği şirketi, cam silimleri yapan camcı personellerimiz A tipi sertifikalıdır.

CAMİ TEMİZLİĞİ

İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir.Bayrampaşa Cami temizliği şirketimizce yapılmıştır…

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Endüstriyel temizlik, sanayi makinelerinin kirlenmiş, pas tutmuş yüzeylerinin temizliği ve ayrıca yağlanması, bakımlarının yapılması demektir. Görkemli endüstriyel temizlik şirketimiz..

 Görkemli Temizlik 

Görkemli Temizlik

 

 

 

 

 

 

Vizyonumuz

“Müşteri; firmaya değil, Firma müşteriye ayak uydurmalı” sözüyle, başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan rekabet ettiği sektörde dünyaca ünlü bir marka haline gelmek.

Misyonumuz

Kullanılan üründe ve verilen hizmette, kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyeti en ön planda tutarak, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen bir şirket olmak.

HAKKIMIZDA

Temelleri 2010 yılında atılan Görkemli Temizlik, 5 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önüne giderek sadece İstanbul’un değil Marmara Bölgesi’ninde en büyük ve başarılı firmalarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Görkemli Temizlik, İstanbul’da yakaladığı başarıyı Türkiye’de ve dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusu.

7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

Osmanağa mah. Söğütlüçeşme Cad. No:64 K:5 Kadiköy / İstanbul

İletişim Numaralarımız : Gsm (0532) 511 16 91  Telefon (0216) 405 17 81

Görkemli Temizlik6

 

 

 

 

 

Share Button