İhracat Eğitimi Başlıyor

Mayıs ayında İstanbul’da harika bir eğitimimiz olacak. İhracat başarısını (ve haliyle kazancınızı) doğrudan etkilen önemli bir konuyu, ihracatta müşteri bulma yollarını detaylıca anlatacağız.

İhracatçılar olarak işimizin başarısı bizim için potansiyel taşıyan müşterilere ulaşmaya çok bağlıdır. Öyle ki, ihracat işinde sadece bir müşteri bile (evet sadece 1 müşteri bile!) bize yılda yüz binlerce, belki milyonlarca dolarlık ticaret hacmi yaratmamıza kapı açabilecektir.

Kendi firmanızı ihracata hazırlıyor veya bir firmanın ihracat departmanında çalışıyor veya ihracat kariyerinize yeni adım atıyor olabilirsiniz. Her halukarda müşteri bulma becerisi ihracat işinizin başarısı için anahtar bir rol oynayacaktır. Firmalar için müşteri hayat demektir ve siz müşteri bulma konusunda ne kadar iyi iş çıkarırsanız firmalar için de o kadar değerli olursunuz, iyi kazanırsınız ve kendi girişiminizde de çok başarılı olursunuz.

“İhracatta Müşteri Bulma Yolları” tasarlamış olduğumuz dış ticaret eğitimi içerisindeki en önemli modüllerden birisidir. Teorik ve pratik yönü olan bu konuyu gerçek hayat deneyimleri ışığında detaylıca anlatıyor olacağız. B2B pazarlama, dijital pazarlama, yaklaşım stratejisi, güçlü ilk izlenim yaratma gibi konulara da yeri geldikçe değineceğiz. Katılımcıların sorular sorabileceği etkileşimli bir eğitim yapacağız.

PROGRAM
10:00 – 10:45
11:00 – 11:45
12:00 – 12:45
13:00 – 13:45

BU EĞİTİM KİMLER İÇİNDİR? 
Bu eğitim özel sektörde ihracat pazarlama ve satış uzmanı olarak kariyer yapmak isteyen kişiler, firmalarını ve markalarını küresel pazarlara taşımak isteyen firma sahipleri veya girişimciler ve nihayet, bu alana ilgi duyup kendini geliştirmek isteyen herkes için idealdir.

EĞİTMEN – Zafer Yılmaz

EĞİTİM YERİ : Kadıköy, İstanbul

Kayıt için iletişim numaramız : +90541 813 45 93

Share Button