İntegral İlişki Uygulayıcısı Eğitimleri

İntegral İlişki Uygulayıcısı Eğitimleri 1- 5 Mayıs, 2019, Sürmeli Hotel – İstanbul, Türkiye

Şimdi Integral İlişkiler yazarı ve fasilitörü Martin Uçik ile 14 haftalık online yapılandırma, derinleşme uygulamalarının takip edeceği ve danışmanlık/koçluk/terapi işinizde sağlıklı İntegral İlişkiyi nasıl inşa edebileceğinize dair kapsamlıbilgi içeren 5 günlük kişisel eğitimle daha derin bilgiye hızlı ve etkili şekilde ulaşabilir, araç ve teknikleri edinebilirsiniz.

İntegral ilişkiler Modeli, kalp ve zihin açıcı workshoplar, sağlıklı aşk ilişkileri ve başarılı evlilikler ile geçerliliğini tüm dünyada kanıtlamıştır.

Dünyanın daha iyi bir yer olması için insanlığa hizmet edecek büyük faydayı yaratmak amacıyla biyolojik ve transandantal amacınızı paylaşarak, birlikte iyileşip, gelişen, öğrenen ve uyanan eşit ve zıt partnerinizle (ya da herhangi bir cinsel oryantasyona sahip diğer bir partnerle) sağlıklı ve sürdürülebilir romantik aşk ilişkilerinin bu önemli ve yenilikçi integral yolunu nasıl temsil edeceğinizi, nasıl uygulayacağınızı ve yaşayacağınızı (eğer tercih ederseniz) nasıl öğreteceğinizi öğrenecek ve uygulayacaksınız.

14 haftalık online derinleşmenin sonunda sertifikalı  “İntegral İlişkiler Uygulayıcısı” ünvanını kazandığınızı gösteren bitirme belgesini alacaksınız.

Eğitim İntegral İlişki modelini profesyonel çalışmalarında uygulamak isteyen sağlık profesyonelleri, eğitimciler, terapistler, uygulayıcılar ve koçların yanı sıra bekarların ve Integral Aşk İlişkisini birlikte yaratmak isteyen birlikte gelişen çiftler için de uygundur.

İlgileniyorsanız ÜCRETSİZ ön kayıt yaptırmak için buraya tıklayın.

Eğitimin sonunda “Sertifikalı İntegral İlişkiler Uygulayıcısı” belgesi kazanacaksınız.

Açık Adresİntegral İlişkiler
Şişli, İstanbul 34394 Türkiye
İletişim Numarası+90  535 863 6450
E- mail Adresi:info@integralrelationship.com

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*