İstanbul Almanca Tercüme

Almanca Türkçe Çeviri

almanca-tercume

 

 

 

 

 

 

Almanya hakkında kısa bir bilgi;

Almanya aslında resmi adıyla Almanya Federal Cumhuriyeti olarak bilinen Orta Avrupa da bulunan ülkedir. Almanya’ nın kuzeyinde Kuzey Denizi, Danimarka ve Baltık Denizi bulunur. Doğu kesiminde yer alan Polonya, Çek Cumhuriyeti iken güneyinde Avusturya ile İsviçre yer alır. Batı komşusu ise Fransa, Belçika, Lüksemburg ve Hollanda’ dır.

Almanya ülkesi dünya üzerinde ABD den sonra en fazla göç alan dünyanın ikinci ülkesidir.

Toplamda 16 eyaletten oluşan Almanya Birleşmiş Milletlere, Natoya ve G8 zirvesine de üyedir.

 

almanca-tercume

 

 

 

 

Almanca  Tercüme ; 

Almanca Almanya devletinin resmi konuşulan ve ağırlıklı konuşulan dilidir. Aynı zamanda Almanca dili Avrupa Birliği’nin 23 resmi dilinden de bir tanesidir. Avrupa Birliğindeki çalışma dilleri Fransızca, Almanca, İngilizce’ dir. Çok fazla kullanılan göçmen ve azınlık dilleri de bulunmaktadır.Almanca dili Cermen dil grubuna ait olup İngilizce, Frizce ve Felemenkçe ile benzer ve yakındır. Almanca dili latin alfabesi kullanılarak yazılmaktadır.

 

Almanca dünya çapında yaklaşık olarak 100 milyon kişi tarafından ana dil olarak ve 80 milyon civarında kişinin ise ikinci dili olarak konuşulmaktadır. Ekonomik olarak dünyanın satın alma gücüne göre ilk beş ülkesinden biri olan Almanya, sizin de ticaretinizi geliştirmeniz ve dil çiftleri ile çeviri konularında destek almanız ile iş hacminizi arttırabileceğiniz ülkelerden birisidir.

images

 

 

 

 

 

 

Almanya doğumlu , Almanca diline hakim , alanında uzman tercüman ve eğitimci ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Almanya ile ilgili yapacağınız eğitim,ticari ve iş birliği yazışmalarınız için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Almanya -Türkiye arasındaki var olan güçlü işbirliği ve ticari fırsatları değerlendirmek içinde bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz….

almanca-organlarimiz

 

indir

 

 

 

 

 

 

 

KÜLTÜR SANAT TURİZM 

ALMANCA TÜRKÇE TERCÜME ÇEVİRİ HİZMETLERİ 

MOBİL İLETİŞİM NUMARALARIMIZ :  

+90 535 784 33 94  –  +90 541 813 45 93

 

kst-logo-300x300

 

 

 

 

 

 

Share Button