Kiralık hazır ofisler

Kiralık hazır ofisler

İstanbul’un Merkezi yerlerinde masrafsız  kiralık lüks , her türlü konfor ve detayı olan hazır ofislerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Aylık kiralık olmak üzere faydalanabileceğiniz lüks Hazır ofisler sizlerin hizmetinizdedir. Hazır ofislerimizde her türlü komforlu, lüks  ve yüksek  standart mevcuttur.

Ofis kirasına tüm mobilyalar, telefon faturası hariç tüm faturalar, 7/24 kullanım, sekreterya hizmeti ( Uzak sekreter firması olduğumuz için iyi bir sekreterya hizmeti alırsınız ), temizlik ve bakım hizmetleri, stopaj ödememe avantajı, toplantı salonlarını ücretsiz kullanım hakkı, ücretsiz sıcak içecekler gibi tüm ödeme kalemleri dahildir. Üstelik sizi bağlayıcı bir mali yükümlülük/taahhüt, uzun süreli kontratlar yoktur.

Hazır ofislerde , eğer  6 aylık ödemede yapılırsa %15, yıllık ödemede %20 indirim avantajı bulunmaktadır.Hazır ofislerde sözleşme için gerekli bilgi ve evrakların listesi ;– Firma Adı– Vergi levhası (varsa)– İmza sirküleri (varsa)– Firma yetkilisi kimliği– Firma yetkilisi; adı, soyadı, ikametgah adresi, eposta adresi, telefon numarası– 2. bir kişinin iletişim amaçlı adı, soyadı, eposta adresi, telefon numarası– Mali müşavirinizin iletişim amaçlı adı, soyadı, eposta adresi, telefon numarası gereklidir.

İSTANBUL MERKEZ ‘DE MASRAFSIZ LÜKS KİRALIK OFİSLER 

BU LÜKS VE HAZIR OFİSLERİ  KİRALAMAK İÇİN  BİZİM İLE İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ ;

NOT : KİRALIK HAZIR OFİSLER  İÇİN BİR KOMİSYON ÜCRETİ YOKTUR.

İstanbul Gayrimenkul Danışmanlığı

Mobil İletişim Numaralarımız : +90 514 813 45 93

Facebook  Sayfamız: https://www.facebook.com/istanbulestateagnes/

Share Button