kmask virüs maskesi

Koronoa virüse karşı yerli maske K Mask, 3 kat pamuklu bez kumaştan üretilmiştir. İç yüzü %100 pamuklu kumaştan oluşurken, dış yüzü ve önüne gelen cep kısmı %60 pamuk + %40 polyester kumaştan oluşmaktadır.

KMask ; Maskenin ön yüzündeki kapak kısmı açıldığında cep içine yerleştirilebilen Spunbond polypropilen filtre ile dört katmandan oluşan ultra koruma sağlanmaktadır. Maskenin bez kumaştan üretimi nedeniyle hava geçirgenliği üst düzeyde olmasına karşın antibakteryel filtrasyon kabiliyeti de yüksek düzeyde olmaktadır. K Mask’ın bakteri filtrasyon oranı %95 üzeridir.

Kmask tekrar kullanılabilirsiniz.

K Mask, tekrar tekrar yıkanabilme özelliğine sahip bir üründür. Kullanım sonrası maske cebi içindeki filtresi çıkarıldıktan sonra elde yıkanabilir veya 10 dakika deterjanlı su içerisinde tutulduktan sonra durulanıp, sonrasında kurutulup ütülenmesi hijyen açısından yeterlidir. çirgenliği üst düzeyde olmasına karşın antibakteryel filtrasyon kabiliyeti de yüksek düzeyde olmaktadır. K Mask’ın bakteri filtrasyon oranı %95 üzeridir.

KMask Dayanıklıdır.

K Maskın yüz hatlarına tam oturabilmesi için maskenin üst kısmından kumaş içine gizlenmiş bükülebilir tel içermektedir. Maskenin alt ve üst lastik kolları 2 adet kopça ile bağlanmaktadır. Ayrıca hem üst hem de alt lastik kollarında 2 adet lastik ayar tokası mevcuttur. Bu sayede maskenin ergonomik olarak yüze oturtulması mümkündür. bakteryel filtrasyon kabiliyeti de yüksek düzeyde olmaktadır. K Mask’ın bakteri filtrasyon oranı %95 üzeridir.

Korona Virüs Maskesi KMask için toplu Siparis ve

Whatsapp İletişim Numaramız : +905418134593

Share Button