Marmaris Mavi Rota

Marmaris, Akdeniz ve Ege koylarının birleşme noktası olmasından dolayı sizlere eşsiz Mavi Yolculuk tekneleri ile bu güzel koyları keşfetme imkanları sunuyoruz.

İzole koylarda, yakın arkadaşların ve ailen ile koyların sessizliğine ve doğanın büyülü güzelliğine şahit olun. Popüler yaz tatili modeli mavi yolculuk turları her yıl, her zamankinden fazla ilgi görmekte. Sizler de haftalık mavi yolculuk turlarında şimdiden teknenizi ve haftanızı garantiye alın, rezervasyon yaptırın. 

Marmaris Motoryat Kiralama

Motoryat kiralama seçenekleri arasında 2 kabin, 3 kabin, 4 kabin, 5 kabin ve 6 kabin gibi farklı kabin sayılarında kiralık motor yatlar mevcut. İstediğiniz motor yatı istediğiniz tarihler için hemen kiralayın. Güzel bir deniz tatiliniz için ister Marmaris motoryat kiralama, ister Göcek motoryat kiralama veya Bodrum motoryat kiralama seçeneklerinden birisini değerlendirebilirsiniz.

Tekne kiralamaları Euro ile yapılırken sitemizden TL cinsi ile kiralanan tekneler için de teklif isteyebilirsiniz. Sitemizden Marmaris mavi yolculuk teklifi almak için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mobil iletişim numaramız ve Whatsapp : +90541 813 45 93

Share Button