Mustafa Sarıgül

GELECEĞİN VE DEĞİŞİMİN LİDERİ MUSTAFA SARIGÜL


TÜRKİYEDE  GELECEĞİN VE DEĞİŞİMİN LİDERİ   MUSTAFA SARIGÜL

1010825_606152972762410_1430676151_n

 

 

 

 

 

SAYIN BAŞKANIM TÜRKİYE ‘DE İLKLERE VE DEĞİŞİMLERE İMZA ATAN BİR LİDER  OLARAK BİZE KENDİNİZDEN BAHSEDERMİSİNİZ  ?

1956 Erzincan Doğumluyum. Eğitimime Talatpaşa İlköğretim okulu, Şişli Ortaokulu, Zincirlikuyu Yapı Teknik Lisesi’nde devam ettim ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldum. Daha sonra Kağıthane Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İETT Genel Müdürlüğü’nde görev aldım.

Siyasi yaşamıma CHP Şişli İlçesi Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Üyeliği ile başladım, daha sonra Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Sekreterliği, Gençlik Kolu Yönetim Kurulu Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Bu süreler içinde kurultay delegesi olarak Şişli İlçesinin temsil yetkisini kullandım. 1987 yılında 18. Dönem TBMM İstanbul Milletvekili olarak parlamentoya girdim. Türkiye’nin en genç milletvekili olarak, parlamentoda görev yaptım. 1999 yılından beri de Şişli Belediye Başkanlığı görevini yürütmekteyim.

384295_280693868641657_281137827_n

 

 

 

 

 

 

SAYIN BAŞKANIM TÜRKİYE ‘DE SİYASETTE KARİYER YAPTINIZ, 

SİZCE TÜRKİYE’DE SİYASETTE KARİYER YAPILABİLİR Mİ ? YENi NESİLE SİYASET İÇİN  NE GİBİ TAVSİYELERİNİZ VAR ?

Türkiye’de siyaset üzerine kariyer yapmak için türlü olanaklar var. Üniversitelerin Siyaset Bilimi bölümünde eğitim alma şansınız var. Bunun yanı sıra araştırarak, çok okuyarak, gündemi takip ederek siyaset alanında da kendinizi geliştirebilirsiniz.

SAYIN BAŞKANIM ASLEN ERZİNCANLISINIZ.
SİYASET VE SPOR CAMİASINDA BULUNAN HEMŞEHRİLERİMİZE TAVSİYELERİNİZ NELERDİR ? 
HEMŞEHRİCİLİK YAPMAK SİZCE NASIL BİR DUYGUDUR  ?

Hemşehricilik insanları birbirine yakınlaştırır, sosyalleştirir. Bir arada olma, beraber hareket etme, birlik olma anlamında hemşehriciliğin önemli bir duyguyu geliştirdiğine inanıyorum.

TÜRKİYEDE BİR LİDERLİK SORUNU VAR. BU DÖNEMDE ÖZELLİKLE SİYASETTE,  BİR LİDER OLARAK MUSATAFA SARIGÜLÜ NE ZAMAN  GÖRECEĞİZ TEKRAR MEYDANLARDA  ?

Şu an görevimin başındayım ve 2014 yılına kadar Şişli’ye, ilçemdeki yurttaşlarıma hizmet vermeye devam edeceğim. Gelecek ile ilgili tasarılarda bulunmak için henüz çok erken kanısındayım.
16077_500115590032816_1622167266_n

 

 

 

 

SAYIN BAŞKANIM GEREK  SPORDA GEREK SİYASETTE VE TİCARETTE
BAŞARLI BİR ÖZ GEÇMİŞİNİZ VAR , BİZE VE TÜRK GENÇLİĞNE NELER SÖYLEMEK İSTERSENİZ  ?

Gençlerimize mesajım, azimli olmaları, çok çalışmaları, sevdikleri işi yapmaları, yaptıkları işi de emek vererek, severek yapmaları.

SAYIN BAŞKANIM BİZE VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

KÜLTÜR SANAT TURİZM OLARAK SİZİ GELECEK YILLARDA
TEKRAR MEYDANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ,

BAŞARI VE SAĞLIK HER ZAMAN YANINIZDA OLSUN

ALİ KEMAL KARASU

kst logo

Share Button