Şampiyon Beşiktaşa Özel Şarkı

Çarşı’nın ruhunda yaşamak ve yaşatmak var.Türk Sanat Müziği’nin genç kuşak güçlü seslerinden Gökçe Eriş, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu bir şarkıyla kutladı. Şarkı, sosyal medyada Beşiktaşlılar’dan büyük ilgi gördü.

Kültür Bakanlığı Türk Sanat Müziği Korusu’nun da solistlerinden olan sanatçı Gökçe Eriş, bir konser öncesi yaptığı prova sırasında İbrahim Tatlıses’in 80’li yıllara damga vuran ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ şarkısını Beşiktaş’a uyarlayarak şampiyonluğu kutladı. Şarkının sözlerini Beşiktaş’a uyarlayan Eriş’in kutlama şarkısı video paylaşım sitelerinde pek çok kez paylaşıldı ve izlendi.

hqdefault

 

 

 

 

 

 

 

 

Şarkının nakaratındaki ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ü, ‘Seni Sevmeyen sevsin Beşiktaşk’ şeklinde değiştirdiği görülen Eriş, “Ölüm ve Beşiktaş yan yana hiç yakışmıyor.

Beşiktaşlılığın ruhunda, Çarşı’nın ruhunda yaşamak ve yaşatmak var. Pırıl pırıl, şaibesiz, tertemiz şampiyonluğu ile ülkemizde tüm sporseverlerin takdirini toplayan, ‘Şeref’i ile oynayan Hakkı ile kazanan’ şanlı bir takımın adı ancak ‘sevgi’ ile ‘aşk’ ile yan yana yakışır” dedi.

BEŞİKTAŞLI OLMAYANLAR DA SEVSİN

Eriş, nakaratta ‘Seni sevmeyen sevsin Beşiktaşk’ derken tüm futbol tutkunlarının da Beşiktaşlılar kadar olmasa bile futbol takımını sevmesini dilediğini anlatarak, “İnsanlar tıpkı ölüm kadar beter karşılıksız aşka düşmelerini temenni ettiğimi vurgulamak isteyişimdir. Bu nedenle nakaratı değiştirdim” açıklamasını yaptı.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*