Cansu kişisel danışmanlık

Cansu Kişisel Gelişim ve Danışmanlık

Bir Access Bars çalıştırmak nasıl olabilir ? Sevgili takipçilerim değerli kişisel gelişimcilerim ;

Access Bars Çalışması

İnsan hakları, adalet, toplum&birey halinde varolma, fırsat eşitliği ve insanların birbirlerinin özel alanlarına saygılı şekilde yaşayabilmesi için daha fazla bilinç nasıl açığa çıkar? Bu açığa çıkan yeni bilinçten toplumsal olarak beslenebilmemiz için hangi alan, enerji, bilinç, farkındalık veya dönüşüm olabiliriz? Bizleri ilerlemekten ve yükselmekten geri tutan bütün konfor alanlarını, gizli sadâkatlarımızı, ikincil kazanımlarımızı ve karmik anlaşmalarımızın bana düşen kısmını ışık ve ısıyla yıkıp, yok edip, yeniden yaratımını şifalandırıyorum…

Böylece kendi bilinç alanımda daha fazla bilince hizmet edecek yepyeni bir süreci başlatıyorum!

”Ben de başlatıyorum!” diyerek sizlerde bilincin yayılımını destekleyebilirsiniz Böylece hep birlikte hareket edince ne açığa çıkıyor bakalım ?

ENERJİSEL ARINMA

İkinci olarak da ; Enerjisel Arınma

Enerjisel Arınma programı içerisinde ilk haftada kök çakradan başlayarak üst çakralara doğru devam eden bir arınma sürecine gireceğiz. İkinci ve üçüncü haftalarda bu arınma aynı şekilde yükselerek devam edecek.

Bir kaynağın temizlenmesine benzetilen bu süreç, enerjilerin akışına engel teşkil eden blokajların ortadan kalkmasına bağlı olarak etkileri ve efektleri, gündelik yaşam içerisinde kendini farklı şekillerde gösterecektir. Bunlar duygusal, zihinsel, fiziksel ve/veya ruhsal bedenlerde tezahür edeceğinden, daha duygusal, daha kırılgan, sebepsiz kahkahalar atan ya da ağlayan, hatta içine kapanık bir hal almanız söz konusu olabilir.

Vücudun doğal bir şekilde toksinlerden arınmasına bağlı olarak küçük titreme krizleri yaşayabilirsiniz. Bu, kimi zaman hissedilemeyecek kadar ufak tepkiler olarak da görünse, etkin bir şifa seansından sonra belli bir miktar arınma gerçekleşecektir. Bununla birlikte şifa enerjileri, sizin üst benliğinize (ilahi olan yanınıza) yönelmeniz için çalıştığından dolayı, size hiç bir şekilde zarar vermeksizin, tüm bu bulgular sizi enerjik ve dengeli bir yapıda bırakarak vücudunuzu terk edecektir.

Arınmalar kimi zaman sancılı süreçler olabilir ancak unutmayalım sancısız doğum olmaz. Semptomlar gibi kendini gösteren bu sancılı dönemin arınma için gerekli ve sürecin geçici olduğunu bilerek devam etmek gerekir.

Daha fazla ayrıntı ve bilgi için benim ile iletişime geçebilirsiniz

Cansu Kişisel Danışmanlık ve Yaşam Koçluğu

İletişim Whatsapp : +90 552 934 47 23

Share Button