Yoga Festivali

Büyük Festivale Değişimi Yaşa! Dünya Değişim Akademisi, “Değişimi Yaşa” konsepti ile Kemer’de Uluslararası Farkındalık Festivali düzenliyor. 21-23 Nisan tarihlerindeki etkinlik, farkındalık artırıcı çalışmalar, söyleşiler, film gösterimi, spor, dans ve huzur dolu bir tatil fırsatı sunuyor.

FARKINDALIK FESTİVALİ ; Değişimi Yaşa!

Değişim uzmanları festivale katılan konukların gerçek değişimi yaşayarak kendilerine doğru bir yolculuğa çıkacaklarını belirtiyor. Üç gün sürecek bu yolculuk sırasında mutluluk, özgürlük ve farkındalık içinde pozitif değişimin gerçekleşeceğini açıklayan Dünya Değişim Akademisi Uzmanları, herkesi bu değişimi yaşamaya davet ediyor.

Festival programında özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesine yönelik 6 özel çalışma ve unutulmayacak İnteraktif Söyleşi – Tüm Sorulara Cevaplar var. Ayrıca Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma ve Depresyondan Özgürleşme Sanatı üzerine etkili özel pratik çalışmalar sunulacak.

*Stresi Yönetme: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri yönetme,

*Öfkeyi Dönüştürme: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme,

*Korkuyu Aşma: Felç edici korku duygusunun aşılmasıyla yaşamı doyasıya yaşama,

*Depresyondan Özgürleşme: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine yaşama daha fazla tutunma.

Türkiye’nin cennet mekanlarında her ay farkındalık çalışmaları düzenleyen ilk ve tek kurum Dünya Değişim Akademisi yurt dışından ve tüm Türkiye’den katılımcılarla birlikte çok uluslu bir değişim fenomeni organize ediyor. Kaçırmayın.

Festivalin adresi çam ağaçları içerisinde, Toroslar’ın eşsiz manzarası ile turkuaz rengi Akdeniz’in buluştuğu Antalya Kemer’de. Muhteşem bir plaja sahip Paloma Foresta Resort & Spa Hotel’de harika bir tatil yapabilir, büyüleyici bir doğada değişimin keyfini çıkarabilirsiniz.

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ

www.dunyadegisimakademisi.com –   info@dunyadegisimakademisi.com

Festival programı:

21 Nisan 11.00 – Kök Enerji Merkezi çalışması – Özgüvenin geliştirilmesi 12.30 – Öğle Yemeği 14.00 – Nefes Çalışması 15.00 – Korkuyu Aşma Sanatı 17.00 – Pelvis Enerji Merkezi çalışması – Yaratıcılığın geliştirilmesi 18.45 – Akşam Yemeği 19.45 – Dans Gösterisi 20.00 – Spiritüel Film Gösterimi – Film hakkında Soru-Cevaplar

22 Nisan 08.00 – Karın Enerji Merkezi çalışması – Kararlılığın geliştirilmesi 09.30 – Kahvaltı 12.00 – Öfkeyi Dönüştürme Sanatı 12.30 – Öğle Yemeği 14.00 – Stres Yönetimi 15.00 – Meditasyon Çalışması 17.00 – Göğüs Enerji Merkezi çalışması – Sevginin geliştirilmesi 18.45 – Akşam Yemeği 20.00 – Tüm Sorulara Cevaplar – İnteraktif Söyleşi

23 Nisan 08.00 – Boyun Enerji Merkezi çalışması–İletişim yeteneğinin geliştirilmesi 09.30 – Kahvaltı 13.00 – Depresyondan Özgürleşme Sanatı 15.00 – Alın Enerji Merkezi çalışması– Zihinsel gücün geliştirilmesi

Kayıt ve detaylı bilgi için iletişim bilgileri :  0 212 243 96 42 – 0 533 251 75 83

E-mail Adresim : info@festivalbudur.org  

Web Sitesi : www.festivalbudur.org

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*