Efendi Beşiktaş

Beşiktaş JK’nın bu yılki sloganı ‘Efendi’ oldu. Geçtiğimiz iki yılda ‘Feda’ ve ‘Gururlan’ diyerek önemli iki projeye imza atan Beşiktaş, bu yıl siyah beyazlı kulübün mağrur ve güçlü yapısına atıfta bulunarak ‘Efendi Beşiktaş’ diyecek. Sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla hazırlanan ‘Efendi’ tişörtleri ise 8 Ekim Cumartesi günü Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkacak.

 

Beşiktaş JK’nın ‘Feda’ ve ‘Gururlan’ın ardından bu sezonki sloganı ‘Efendi’ oldu. ‘Efendi Beşiktaş’ ile siyah beyazlı kulübün mağrur, centilmen ve güçlü yapısına vurgu yapılırken, tüm bu hasletlerin çıkış noktası bir manifesto ile açıklandı.

Yılmaz Erdoğan’ın seslendirdiği manifesto metni 7 Ekim saat 20.00’den itibaren BeşiktaşTV ile kulübün sosyal medya kanallarında ayrıntıları ile yer almaya başlayacak. Proje kapsamında kulübe ait tesisler ve mağazalar da dev pankartlar ve afişlerle kaplanırken, sezon formasını çağrıştıran özel bir dizaynla hazırlanan ‘Efendi’ tişörtleri ise 8 Ekim Cumartesi günü Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkacak.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*