Beşiktaşk Şampiyon

Şampiyon Beşiktaşk, 2015-2016 sezonunu zaferle taçlandıran Beşiktaşlı futbolcuların, şampiyonluk eğlencesi Kanlıca’da başladı..Kanlıca’da kendilerini bekleyen tekneye binmeye hazırlanan siyah beyazlı futbolcuları büyük bir sürpriz bekliyordu. Siyah – Beyaz bayraklarla donatılmış onlarca tekne, şampiyonu kutlamaların boğaz yolunda yalnız bırakmıyordu.

620_340_besiktas-tan-tarihi-sampiyonluk-kutlamasi-800x436.71497584541066_573e20e26c6ef

 

 

 

 

 

 

Kendileri için özel hazırlanan tekneye binen beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyet istanbul boğazında unutulmaz dakikalar yaşadılar.

Boğazda kendilerini takip eden siyah-beyazlı taraftarlarla karşılıklı tezahürat yapan futbolcular şampiyonluk pastasını da boğazın ortasında kestiler.. Sezonun gol kralı Mario Gomez, şampiyonluk pastasının en güzel yeri olan futbol topunu arkadaşlarından önce alarak boğaza da golünü atmış oldu.

Boğazda yaşanan coşku futbolcuların büyük ilgisini çekerken, oynadıkları futbolla sezona damgasını vuran Jose Sosa ve Quaresma böyle bir şölen yaşamadıklarını söylediler.

Beşiktaş’ı taşıyan tekne Beşiktaş vapur iskelesine yaklaştığında ortaya mükemmel bir manzara çıktı.. Binlerce Beşiktaş taraftarı şampiyon futbolcularla karşılıklı tezahürat yaparken, denize atlayıp bu coşkuyu boğazın sularında yaşayanlar da vardı.

 

besiktas_sampiyonluk_kutlamasi_programi_19_mayis_besiktas_sampiyonluk_kutlamasi_h14479

 

 

 

 

 

 

Beşiktaş iskelesinden sonra Dolmabahçe sarayına yönelen siyah-beyazlı takımı üstü açık otobüs binlerce taraftarın arasından vodafone arena’ya taşıdı.

Vodafone arena’da ise hem futbolcuları hem de taraftarları görkemli bir tören bekliyordu..

Beşiktaşlı sanatçıların konserlerinin yanı sıra, zeminde yapılan görsel şölen büyük beğeni kazandı.

Kutlamaların son bölümünde beşiktaş camiasının önemli isimlerinin stat ekranlarında gösterilmesi coşkuya sahne oldu.. efsane isimler unutulmamıştı.

Gece siyah beyazlı takımın şampiyonluk kupasını , Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in elinden almasıyla son buldu.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*