Co Social Network Business Event

Sevgili Co Social Network üyeleri, Sevgili misafirler, 24 Kasım Perşembe akşamı Co Social Network organizasyonumuzda sizlerle  birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Co Social Network etkinlikleri, Amacımız yeni insanlarla tanışıp gelişimine katkıda bulunmak , iş ortaklıkları, kariyer fırsatları sağlayan Co Social Network tanışmak ve çevrenizi, kişisel networkünüzü geliştirmek için 24 Kasım Perşembe günü ev sahipliği yapacağız.

 

network-jpg23

 

 

 

 

 

Saat: 19:30-01:00 arası tanışma, kartvizit değişimi, sohbet olacak.

Konuşmacı olarak Ahter Kutadgu 21:00 – 21:50 arası Söyleşi Yapıcak. Doğan Holding Başkan Yardımcısı Ahter kutadgu Yeni çıkan kitabı hakkında Kızlarıma Notları adlı kıtabını ayrıca bizler için tanıtcak .

Saat 23.30’dan sonra DJ’nin enerjik müzikleri eşliğinde dans edeceğiz.

Giriş Ücreti karşılığında ticketla Bomonti bira , kırmızı , beyaz şarap içki çeşitlleri yararlanılcaktır. Krudite ve sınırsız çerez ikrami olucak .Ödemeyi kredi kartı yada nakit şekilde yapabilirsiniz.

212 Bar Eşsiz Manzarasında yapıcağımız bu etkinliğe hepinizi beklerim.

Lütfen kartvizitlerinizi getirmeyi unutmayınız.

Co Social Network Business Rezervasyon ve İletişim için : 0532 271 0068

Not: Co Social Network etkinliklerinde amacımız, sizlerin yeni insanlarla tanışıp iş gelişiminize katkıda bulunmak , iş ortaklıkları, kariyer fırsatları sağlamak ve Co Social Network ile çevrenizi, kişisel network’ünüzü genişletmek için yardımcı olmaktır .
Ceo Geceleri ,Firma tanıtım geceleri,Speed Network , Single Night ve Kişişel gelişim üzerine atölyeler yapılmaktadır.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*