Dünyaca ünlü yönetmen THY’nin yeni reklamı filmini çekti…

Türk Hava Yolları’nın, dünyaca ünlü İngiliz yönetmen ve yapımcı Ridley Scott ile çektiği reklam filminin tamamı “The Journey” (Yolculuk) yayınlandı.

Üç kez Oscar’a aday gösterilen dünyaca ünlü yönetmen Ridley Scott’un çektiği Türk Hava Yolları’nın yeni reklam filmi yayınlandı.

DÜNYANIN EN ÇOK İZLENEN SPOR ETKİNLİĞİNDE GÖSTERİLDİ

Kısa filminin 30 saniyelik versiyonu, dün dünyanın en çok izlenen spor etkinliği Super Bowl’da gösterildi. Reklam filminin 6 dakikalık sinematik kısa film versiyonu ise Super Bowl ile eş zamanlı olarak havayolunun YouTube kanalından yayınlandı.

500 AKTÖR VE AKTRİST GÖREV ALDI

Filmde 500 aktör ve aktrist görev alırken, İstanbul Havalimanı’nda çekilen sahnelerde ise 250 oyuncu görev aldı. İstanbul Havalimanı’nda geçen sahneler ayrıca THY’nin yeni kabin kıyafetleri ve yeni uçak içi kabin tasarımlarını da izleyici ile buluşturdu.

İSTANBUL’UN İKONİK SİMGELERİ ÖN PLANA ÇIKIYOR

“Blade Runner 2049” filmindeki rolüyle tanınan Sylvia Hoeks’in başrolde yer aldığı filmde, kendisine ünlü oyuncu Aure Atika eşlik etti.

Çırağan Sarayı, Şerefiye Sarnıcı, Ortaköy Meydanı ve İstanbul Havalimanı gibi İstanbul’un ikonik simgeleri arasında geçen ve 4 günde çekimleri tamamlanan film, Ridley Scott’ın diğer eserlerine atıflar da içeriyor.

İşte yönetmenliğini Ridley Scott’ın üstlendiği THY’nin yeni reklam filmi:  

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*