Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Kadıköy

İstanbul Anadolu yakasının güçlü ve köklü sivil toplum kuruluşlarından olan Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Kadıköy Şubesi JCI üyelerine fırsatlar sağlamaya devam ediyor.

1381200_1455407231350218_1864131879_n

 

 

 

 

 

 

 

 

Üyelerine Bireysel Gelişim, Toplumsal Fırsatlar, Uluslararası Fırsatlar ve İş Dünyası olmak üzere 4 farklı fırsat alanında gelişim imkanı sağlayan JCI (JUNIOR CHAMBER INTERANTIONAL);

Gerek sosyal girişimcilik ile toplumsal fayda yaratmayı, gerekse aktif vatandaşlık ilkesi ile sosyal sorunlara çözümde öncülük etmeyi, yerel yönetim-özel sektör ve kamu arasında etkileşim sağlayarak çözümün bir parçası olmayı, verdiği çeşitli eğitimler ile kişisel liderlik becerilerinin gelişimine katkı sunmayı, etkin proje ve iş yönetimi alanında kişileri beslemeyi, gönüllülük esası ile iletişim ve iş yapış biçimlerini yaparak öğrenme zemininde geliştirmeyi, dolayısıyla proje yönetimleri ile alınan sorumluluklar ve elde edilen, yaratılan toplumsal ve ekonomik fayda ile üye ve aday üyelerine yaşayan ve üreten bir okul imkanı sağlamakla kalmıyor gerçekleştirdiği Üye İş yeri anlaşmaları ile JCI Üye Kartı sahibi üyelerine çeşitli indirimler sağlamaktadır.

IMG_5737

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolu Yakasının sevilen İtalyan Restaurantlarından Vapiano ile gerçekleştirilen üye iş yeri anlaşması ile artık JCI Üye Kartı ile gelen kişiler %10 indirimden faydalanabilecek.

Aynı zamanda Vapiano JCI Kadıköy’ün 7 Bölgedeki köy okullarına yapacağı kütüphane projesinde kitap toplama alanında destek sağlayarak kurumsal sosyal sorumluluk alanında JCI Kadıköy’ e destek vermektedir.

Bir diğer Üye iş yeri anlaşması ise Hosting sektöründe 20. Yılını kutlayan köklü bir hosting şirketi olan KRIWEB’ den geldi. ( http://www.kriweb.com/ ) Hosting, Alan Adı, SSL Sertifikaları alanlarında hizmet veren KRIWEB yine JCI Üye Kartı ile hizmet almak isteyen kişilere %10 indirim sağlayacaktır.

Bir  diğer Üye iş yeri anlaşmamız Veri Merkezi Hizmetlerinde sektör öncülerinden olan Dorabase’ den geldi. (www.dorabase.com )Sunucu Kiralama, Cloud Servisler ve CDN alanlarında profesyonel hizmet veren Dorabase, %10 indirim sağlayarak JCI bünyesindeki girişimcileri destekleyecek bir ilke imza attı.

 

Genç Liderler ve Girişimciler büyümeye girişimcileri desteklemeye devam ediyor.”

JCI KADIKÖY – İletişim Bilgileri

Mehmet Ali ÖĞÜN
2016 Başkan Yardımcısı / Vice President
JCI Kadıköy ( Turkey ) 
Gsm: +90-533-430-2255
www.jcikadikoy.cc – www.jciturkey.cc
 
JCI – Junior Chamber International
Visit www.jci.cc to learn how young people  are working to create positive change.

 

 

 

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*