HOTELRUNNER

Jolly Tur, bulut tabanlı teknoloji platformu HotelRunner ile işbirliğine gitti.

2016’da iç pazarı canlandırmaya odaklanan Jolly Tur, bu yönde planladığı yeniliklerden birini hayata geçirdi.Online satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner ile işbirliği ve entegrasyon gerçekleştiren Jolly Tur, bu projeyle şehir otelleri ve butik otellerin doluluk oranlarını artırmayı hedefliyor.
Jolly Tur’un birlikte çalıştığı binlerce otel bu sistemden ücretsiz olarak yararlanarak Jollytur.com üzerinden hızla satışa başlayıp fiyat ve kontenjanlarını anlık olarak güncelleyebilecekler ve rezervasyonlarını anlık olarak hesaplarında görebilecekler.
Hayata geçirilen proje doğrultusunda oteller, bu sisteme ücretsiz bir şekilde bağlanıp bilgilerini anlık olarak güncelleyebilirken, güncellenen bilgiler, Jolly Tur’un acenta ağına ve internet sitesine anında ulaşacak.
Emitt’te tanıtımı yapılacak
Jolly Tur, bu teknolojik atılımın sağlayacağı faydaları 28-31 Ocak 2016’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan EMITT Fuarı’ndaki standında sektör partnerlerine tanıtacak. Ayrıca, HotelRunner da turizm sektörünün en önemli oyuncularından biri olan Jolly Tur ile gerçekleştirdiği işbirliğini EMITT Fuarı’ndaki standında sektöre tanıtacak ve fuar döneminde otellere sisteme ücretsiz kaydolma imkânı tanıyacak.
Oteller  Jolly Tur sistemine direkt entegre olacak 
Online satış ve kanal yönetim platformu HotelRunner ile gerçekleştirdikleri işbirliğini değerlendiren Jolly Tur Genel Müdürü Figen Erkan, şöyle konuştu:
“Jolly Tur olarak 2016’da iç pazarı canlanmaya odaklandık. İşbirliğimiz bu yöndeki en önemli adımlarımızdan bir tanesi. Bu yönde farklı çalışmalarımız da söz konusu olacak. HotelRunner ile yaptığımız bu çalışmayla oteller, Jollytur.com üzerinden hızla satışa başlayıp fiyat ve kontenjanlarını anlık olarak güncelleyebilecekler. Bu sayede hem nihai  tüketiciye ulaşacaklar hem de Jolly Tur satış temsilcilerinin kullandığı sisteme anında erişebilecekler. Bu konuda  önceliği  şehir otelleri ve butik otellere vereceğiz.  Böylece anlık fırsat ve  aksiyonları  yansıtarak tüketicinin hızlı satışa  karar vermesini sağlayacağız ve  otellerin  boşluklarını bu sistem ile  iyi değerlendirerek doluluklara ciddi katkı sağlayacağız.  Öte yandan kurumsal konaklama hizmetleri  alanında da bu sisteme  üye olan otelleri  kurumsal müşterilerimize hızla sunacak ve otellere daha fazla rezervasyon olanağı sağlayacağız.
Türkiye’nin önde gelen tur operatörü olarak şehir otelleri ve butik otellerin satışlarını ve doluluk oranlarını artırmak amacıyla bu önemli iş birliğine imza attık.”
“Otellere önemli avantaj sağlayacak”
Jolly Tur ile gerçekleştirilen stratejik işbirliğini değerlendiren HotelRunner Kurucu Ortağı Arden Agopyan ise, “Jolly Tur ve HotelRunner’ın bir araya gelmesi, kısa sürede otellere büyük avantajlar sağlayacak. İşbirliği kapsamında HotelRunner platformundaki oteller de Jollytur.com üzerinden oda satışlarını gerçekleştirebilecekler” dedi.

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*