Kukla festivaline iletişim sponsoru olduk

Kurulduğumuz günden beri ulusal ve uluslararası festivalllerin tanıtım ve haberinde yer almaya çalışan kültür sanat turizm bir ilki daha gerçekleştirdi ve uluslararası kukla festivali iletişim sponsoru olduk.

kst logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dünyanın en renkli ve başarılı kukla oyunlarını her yıl İstanbul’da bir araya getiren, İstanbul’un en köklü ve renkli festivallerinden Uluslararası İstanbul Kukla Festivali,beze groubun organizasyon ve  katkılarıyla 15-30 Ekim tarihleri arasında 19. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Vakıf-Logo (2)

 

 

 

 

 

 

 

Kültür Sanat Turizm; olarak bizde Beze Group ile birlikte bu uluslararası kukla festivalin tanıtım ve haberin de yer almaktan dolayı çok memnunuz. Ayrıca festivalinde iletişim sponsoru olmaktan dolayıda ayrı bir heyecan ve memnuniyet duymaktayız.

BEZE-Logo-30Yil

 

 

 

 

 

 

Festival, bu yıl İstanbul’un her yerinde AVM’lerde, konsolosluklarda, belediyelerde, kültür merkezlerinde, tiyatro sahnelerinde, okullarda tüm kesimden gelen her yaşta izleyicilerle buluşacak.

Kukla severler ; İstanbul’da sizleri harika bir festival bekliyor. Dünyanın en renkli ve başarılı kukla oyunları kaçırmamak istiyorsanız bu festivale muhakkak gitmelisiniz.

Sanatsal çalışmaların,ulusal ve uluslararası festivallerin destekçisi  ve kültür sanat haberlerinin yayıncısı,ulusal medya pr ve reklamcısı Kültür Sanat Turizm.

kst-logo-300x300

 

 

 

 

 

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*