Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay oldu…

31 Mart Yerel Seçimlerinde Marmaris Belediye Başkanlığına aday olduğu CHP’den Seçilen Mehmet Oktay, İlçe Seçim Kurulun’dan mazbatasını alarak görevine başladı.

Marmaris Belediye binası önünde Marmarislilerin karşıladığı 40 yaşındaki genç Belediye Başkanı Mehmet Oktay makamında yaptığı ilk açıklamasında;“Göreve başlamış bulunuyoruz. Tüm kampanyamız boyunca üzerinde ısrarla durduğumuz husus şuydu, biz iyi olanı daha iyi yapmaya, hataları ve eksikleri düzeltmeye geliyoruz dedik. Bu anlamda önümüzdeki beş yıl içerisinde Marmaris Belediyesinde hiç kimseyi ayrıştırma, ötekileştirme ve kutuplaştırma lüksü olmayacaktır. Bu konuda belediye başkanı olarak hepinizin huzurunda söz veriyorum. Her zaman Marmaris yaşayanı için en iyi, en sağlıklı ve en güzel hizmetleri sunmak için bu görevde bulunacağız.Hiç kimseyle, hiçbir kurumla kavgaya girmeden. Elbette görüş ayrılıkları, tartışmalar olabilir. Ancak onu sadece o konunun özelinde bırakıp, genele hiçbir şekilde yaymadan sizler için bugün bu koltuğa oturduk.” dedi.

Marmaris sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği yeni Başkan Mehmet Oktay’ı kutlama trafiğinin, önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor. 

Kaynak Haber: Ajans Sevgi Marmaris

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*