Profesyonel fotomodel Dilek Kaya

Profesyonel fotomodel Dilek Kaya Röportajımız

 

12722113_1176234822420886_787768320_n

 

 

 

 

 

 

 

Dilek hanım bize kendinizden ve yaptığınız çalışmaları anlatırmısınız ?

Öncelikle bana web sitenizde yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Aslen İstanbul doğumluyum, kökenim Selanikdir ama İstanbul’da doğmaktan ve yaşamaktan çok memnunum.Uzun zamandan beri yani yaklaşık 6 senden beri profesyonel olarak fotomodellik yapmaktayım. Fotomodelliğin  yanı sıra kendime ait bir bloggerım var orda yazarlık yapmaktayım.

 

12166054_1176235212420847_1029036205_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dilek hanım Profosyonel fotomodelliğe sizi kim yönlerdirdi ve bu mesleği nasıl seçtiniz ?

Fotomodellik yapmak açıkcası gelecek planımda yoktu , ilk zamanlar bunun  zor olacağını da düşünmüştüm ve bayan olmanın da dezavantajlı olduğu bir sektörde çalışacağımı biliyordum. Kendime olan öz güvenimle ve zamanla deneyimli kişi ve kurumsal firmalar  ile çalışarak bu mesleğin yapılabileceğini gördüm.Bu mesleği seçmemde sosyal çevremde beni  yönlendiren olmadı ama öneri olarak söyleyen oldu.Fotomodelliği kendi kararımla seçtim , genç kuşağa tavsiyem kendi kararlarınızı ve ne yapmak istediğinize kendiniz karar vermenizi tavsiye edebilirim.

 

Aynı zamanda blogger yazarlığınız var , Gelecek Mayıs ayında da bir kitabınız çıkacak,

Bununla ilgili bizlere ve Sosyal Medya Takipçilerinize neler söylemek istersiniz ?

Evet sadece fotomodellik değil aynı zamanda da yazarlık yeteneğimde var. Kendime ait bir bloggerım var adı kızıl esen rüzgar burda kendime ait ve yaşama dair yazılar yazmaktayım.Bloggerimda belirttğim bir düşüncem var : Tüm karanlıklar kötü değildir! Tıpkı bütün ışıkların iyilik getirmediği gibi…  bunu kendime bir felsefe olarak edindim her zaman. Kitap çalışmamda kısmetse Mayıs ayında çıkacak ve adı – Kızıl Esen Rüzgar – olacak sosyal medyada beni takip eden hayranlarıma duyurulur.

12596291_1176235102420858_783635869_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’de fotomodellik yapmak isteyen yeni nesile tavsiyeleriniz nelerdir ? 

Yeni nesile tavsiyelerim , öncelikle yapacağı işi sevmeleri , sevgi olmadan işinizde başarılı olma şansınız zorlaşıyor ve iş disiplini, çalışacağınız kişi ve kurumsal firmaları çok iyi seçmeleri , kendilerine güvenmeleri son olarak da  kariyer hedeflerini iyi bir şekilde planlamaları gerektiğini düşünüyorum.

 

Son olarak web sitemiz hakkında ki düşünceleriniz ve önerileriniz  nelerdir ?    

Web siteniz gayet başarılı buldum , gerek içerik zenginliği ve gerekse saydamlığı ile ulusal ve uluslararası geniş kitlelere hitap edebilen bir sayfa.Bu tarz web sayfalarının da internet dünyasında yer alması beni çok memnun etti ve sizleri  zamanla daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum, başarılarınızın devamını temenni ediyorum.

KÜLTÜR SANAT TURİZM 

kst logo

Share Button