Sevilay Sönmez ile Röportaj

Sevilay Sönmez Hanım ile  Holistik Terapiler Üzerine Röportajımız  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevilay hanım bize kendinizden ve yaptığınız çalışmaları anlatırmısınız  ?

Tekamül yolculuğum 1976 yılı mayıs ayında bir cuma sabahı ezan okunurken başlamış. Çok zor bir doğumun başlangıcıyla dünyaya merhaba diyerek haykırmışım…
Bankacılık ve Dış Ticaret alanında bir süre çalışıp daha sonra;  benim bu dünyada bulunuş amacım nedir? Diye sorarak ; 30 yaşımda hayallerimin peşinden giderek, bir çok eğitim, seminer, çalışmalarla yolculuğuma şu an bulunduğum mesleğimi kolaylık, neşe ve ihtişamla yaparak devam ediyorum.
İki muhteşem çocuğun annesiyim ve hayallerinin peşinden giden, hayallerini gerçekleştirmek isteyen herkese de kolaylaştırıcı oluyorum.Yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, Bilinçaltı Terapisi, Enerji Çalışmaları, Reiki Eğitimleri, Eft Çalışmaları, Kuantum Çalışmaları,Access Bars ( Bilinçlilik Sistemi ) ve Access Beden Prosesleri Eğitimleri veriyorum.

 

Holistik terapi ve Yaşam koçluğu yapmaktasınız; Holistik terapiler ve yaşam koçluğu hakkında bizleri  bilgilendirirmisiniz ?

Elimde bir çok teknik ve bilgi olduğu için en çok katkı olacak olanı uyguluyorum.Tamamen kişiyle görüşme esnasında ortaya çıkıyor. Her kişinin katkı alacağı alan değişebiliyor.En çok Access Bars ( Bilinçaltı Temizliği ) çalışmasını uyguluyorum.Bu güne kadar gördüğüm en hızlı ve dönüştürücü bir teknik.Çok hızlı sonuç alıyorum. Tabi ki kişinin ne kadar değişime gönüllü olduğu ile alakalı olarak da değişiyor.Ben sadece hazır olan kişinin yaşamında kolaylaştırıcı oluyorum.Kişinin olduğu mucizeyi, olduğu hediyeyi ona gösteriyorum.
Ne kadar anlatsam da ancak yaşayarak kendiniz deneyimleyebilirsiniz.Size kısaca Access Bars Nedir? İzah edeyim
ACCESS BİLİNÇLİLİK SİSTEMİ;
Hayatınızda istediğiniz gibi gitmeyen şeyleri değiştirip, hala hazırda çok iyi giden şeyleri de geliştirip, büyütmenin bir yolu olsaydı nasıl olurdu?
Access, hayatınızda istediğiniz gibi gitmediğini düşündüğünüz herhangi bir alanı değiştirebilmeniz için tasarlanmış araçlar, teknikler, sistemler ve düşünceler tarzıdır.
İstediğiniz her ne ise, daha çok para, daha çok cinsellik daha çok olasılıklar, aradığınız her ne ise, size hedeflerinizi belirleyip, onlara ulaşmanızı sağlayacak teknikler sunar.
Hayatınızda zaten siz olanaklarsınız. Lütfen bu gerçeği göz ardı etmeyin. Gelin bizimle bu oyuna katılın. Access`in ne olduğunu daha da önemlisi kendinizin ne olduğunu keşfedin.
Access`in amacı, sizin hayattan daha fazlasını almanız için kendinizi açmanızı, her zaman başka bir seçim yapma şansınız olduğunu hatırlatır. Doğduğunuz andan itibaren ebeveynleriniz, yakınlarınız, öğretmenleriniz ve toplumunuz tarafından aslında size ait olmayan, çeşitli yargılarla donatılırız. Böylece, biz kendi gerçeğimizi, aslında kim olduğumuzu unutuyoruz. Yargılar, her zaman hayatımızda kısıtlamalar yaratır. Hayatımızı bu kısıtlamalarla yaşamaya çalışırız. Dolayısıyla gerçekte değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirme imkanımız kalmaz.
Access`in araçları bize bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı verir. Access`in Temizleme Cümlesinin olağan dışı gücü o ana kadar çözümleyemediğiniz sorunlarınızı nerede olurlarsa olsunlar kaynağında ya da bizim tanımlamamız ile YARATILDIKLARI NOKTADA temizler. Evet, evet tüm zamanlar, boyutlar, mekanlar ve gerçeklerden ve hatta o son derece can sıkıcı olması muhtemel geçmiş yaşamlarınızdan getirdiğiniz sorunlar evrene sadece tek bir soru yöneltilerek temizlenebilir; Access, yaşamımızda daha iyisi için geniş bir temizleme yeteneğine sahiptir. Bulabileceğiniz en hesaplı ve en hızlı tekniktir. Size sonsuz seçme, sonsuz olasılıklar ve sonsuz yardımlaşmanın mümkün olabileceğini gösterir.
Geleceğiniz için ne tür kararlar aldınız? Hayatınızda nelerin değişmesini isterdiniz? Bu değişiklikleri yaratmak için ne kadar çaba harcamanız gerektiği konusunda herhangi bir öngörünüz var mı? Bugünkü anlayışınızla yapacaklarınız sizce işe yarayacak mı? Bütün bunların ve daha fazlasının yeni yıl içinde gerçekleşmesini ister miydiniz?Bütün bunlar kolayca, neşeyle ve ihtişamla gerçekleşirse neler hissederdiniz? Yaşamınıza hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok bolluk ve bereket girmesine ne derdiniz?
Size net olarak bir şey söyleyeceğim, bütün bunlar sizin gerçeğiniz olabilir. Access`i diğer herhangi bir kendi kendini geliştirme metodundan daha hızlı, daha kolay, daha derin ve her şeyden daha keyifli olması dışında farklı kılan şey Access`in bir şeyler yapıyor olmanızdan değil sadece var oluşunuzdan kaynaklanıyor olmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vermiş olduğunuz Seminer, Enerji seanslarına ilgi ve katılım  ne durumda ?

Seminer olarak verdiğim özel seminerlerim var. ” Mucize Biz ” ve ” Söz Büyüdür ” Türkiye’nin talep edilen tüm illerinde seminer, eğitim ve bireysel seanslar için hizmet veriyorum.
Çalışmalarımda uygulanacak çalışma tamamen kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Yaş sınırı yok. Çocuklarda özellikle sınav kaygısı, endişe, anksiyete, hiperaktivite, dikkat dağınıklığı gibi konularda başvuru yapılıyor.Her kişide çözülmesi istenen konuya göre ( Para, sağlık, ilişkiler, kariyer, korkular, fobiler, hedefler, kilo,  özgüven, özsaygı, kendin olma, yaratıcılık vb. )
bir çok alanda çalışabiliyorum.

Türk toplumunun enerji çalışmaları ve holistik terapilere olan talebini nasıl buluyorsunuz ? 

Enerji ve şifa terapilerine ihtiyaç var mı düşünceleriniz  nelerdir ?

Türkiye’de çalışmalarımıza katılım gayet güzel. Her alanda çalıştığımız için herkese hitap ediyor.Türkiye de katılım’ın artması ve herkesin de Access Bars Eğitimi almayı seçmesi için neler mümkün?Her kişi kendi ailesinden başlayarak katkı olsa acaba neler değişir, dönüşürdü?Her şey bizim seçimimiz.
Eğer sorumluluk alıp kendimiz değişime katalizör olmayı seçersek, bizden başlayarak her şeyi dönüştürebiliriz.Kendin ol Dünyayı değiştir….

Son olarak ; Seminer ve terapilerinize  katılmak isteyenlere tavsiyeleriniz nelerdir ? 

Web sitemiz hakkındaki düşünceleriniz ?

İç gücünüz açığa çıktığında farkındalığınız genişler ve farkındalığınızın genişlemesi, iç gücünüzün artışını destekler. Böylece spiral halinde gelişip yükselen bir sıçrama döngüsü başlar.
Access size nelere izin vermediğinizi ve kendinizi hangi örtülerle sarmalayıp, gizlediğinizi fark ettirir. Bu ise köklü ve total bir dönüşüme sebep olur.Size de daha az çaba harcamanız gerekeceği gibi gelmiyor mu? Çok ama gerçekten çok daha az çaba? Access Bars ve Bilinçlilik sistemiyle ilgili daha fazla bilgi ve deneyimlemek isteyen her kişi benimle yada en yakınındaki bir eğitmen ile  irtibata geçebilir. Web Siteniz gerçekten çok katkı dolu ve bilgilendirici bir site, Bana da yer verdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Katkı talep eden kimlere katkı olacaksınız?  Olduğunuz katkı için varlığınıza şükran.Başarılarınızın devamını diliyorum.
KÜLTÜR  SANAT  TURİZM 

 

Share Button