Torunoğullarından; İstanbul’a gastronomi yatırımı.

Edalstaal Grubu; İstanbul’un güzide semtlerinden Cihangirde, bir çok ünlü davetlinin katıldığı  Nişantaşı Cihangir Ocakbaşının açılışını yaptı. Gastronomi sektörüne iddialı konsepti ile giriş yapan Torunoğulları , açılışa katılan tüm konuklardan tam not aldı.

Nişantaşı Ocakbaşı Cihangir

Nişantaşı Cihangir Ocakbaşının açılışına spor, sanat ve medya dünyasından  bir çok ünlü davetli katıldı. Davete katılanlar arasında BJK Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil,Gürbüz Çapan,Bülent Seyhan,Erdal ve Ertan Torunoğulları, Prf.Faruk Şen, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürü Birol Taşkoparan,futbolculardan İbrahim Toraman,Uğur Boral , ses sanatçılarından Onur Akın,Gökhan Tepe,Ali Altay sinema dünyasından yönetmen Aydın Bulut,Eyşan Özhim ,Keremcem, Nuri Alço,Tolgahan Sayışman,Ufuk Şen,Hüseyin Elmalıpınar ve basının usta kalemlerinden Bilal Meşe,İsmail Er,Fatih Doğan,Serdar Sarıdağ,Ercan Öztürk ve Diğer davetliler katıldı.

İstanbulların hizmetine giren Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı Restaurant, Türkiye’nin yanı sıra , Avrupalı Türklere de kaliteli bir hizmet anlayışıyla hareket edecek diye açıklamada bulunan Aykut Torunogulları ; Bugün hizmete açmış olduğumuz bu işletme ile bu alanda bir ilki gerçekleştiriyoruz. Edelstaal Group olarak  2019 yılında gastronomi alanında farklı ve kapsamlı projelerimiz ile hizmet vermeye devam edeceğiz.İşletmemizin; Beşiktaş Vodafone Arena’ya yakınlığından dolayıda Beşiktaşlıların sık uğrayacağı bir işletme olacağını belirtti.

Nişantaşı Cihangir Ocakbaşı Restaurant’ın açılış gününde vermiş olduğu ikramlarda davetlilerin lezzetini unutamayacağı bir damak tadı bıraktı.

Nişatanşı Ocakbaşı Cihangir Rezervasyon için 0090212 2440048 aramanız yeterli olacaktır.

Kültür Sanat Turizm – İnternet Medya Yayıncılığı

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*