Türk Hava Yolları

THY’ndan kusursuz uçuş deneyimi için teknolojik güncellemeler… Son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen Türk Hava Yolları, birçok ödüle layık görülen Kabin-içi Eğlence Sistemini ve mobil aplikasyonunu güncelledi.

thy

 

 

 

 

 

 

 

Yolcu memnuniyetini birinci önceliği addeden bayrak taşıyıcı havayolu, yolcularının uçuş sonrası değerlendirme ve taleplerini dikkate alarak farklı teknolojik yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Dünyanın en kaliteli ses ve görüntü sistemleri üreticisi Denon ile gerçekleştirdiği işbirliği, küresel taşıyıcının bu bağlamda hayata geçirdiği yeniliklerden sadece bir tanesi. İşbirliği kapsamında, business sınıfında uçan Amerika yolcularına müthiş bir görsel ve işitsel deneyimin taahhüdünü sunan Türk Hava Yolları, Denon marka kulaklıkların alternatif mil harcama mecrası, Shop&Miles üzerinden de satın alınmasına imkân sağlıyor. Dış sesi % 99 oranında bertaraf etme özelliğine sahip kulaklıklar sayesinde yolcular, uzun süren yolculuk esnasında ortamdaki mevcut sesten neredeyse hiç etkilenmiyor.

Bir diğer yenilik ise, 2,5 saat ve üzeri süren tüm uçuşlarda business sınıfı yolculara takdim edilecek Samsung Galaxy S2 tabletler. Beklentilerin üzerine çıkarak, farklı yolcu profillerine hitap eden, güncel ve zengin medya seçeneğiyle uçak içi eğlence deneyimine yeni bir boyut kazandıran Türk Hava Yolları, şimdi de business sınıfı yolcularına son teknoloji ürünü tabletlerle farklı bir eğlence hizmeti sunuyor.
Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en değerli markası ilân edilen havayolu**, 2,5 saati aşan uçuşlarda hizmet veren ve koltuk arkası dijital eğlence sistemi bulunmayan uçaklarında dağıtılacak tabletler üzerinden vizyon filmleri, televizyon dizileri, çocuk programları ve oyun seçenekleri gibi birçok alternatif sayesinde uçuş keyfini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

Yolcu deneyimi açısından son derece dikkat çeken bir diğer güncelleme de; Türk Hava Yolları’nın geçtiğimiz haftalarda geliştirdiği mobil uygulama. Güncellenmiş mobil sürüm ile yolcular, bugüne kadar aplikasyon üzerinden yapabildikleri biletleme, rezervasyon ve check-in işlemlerine ek olarak; uçuş eklemesi, rezervasyon iptali, çocuk yolcu eklemesi, ekonomi sınıfından business sınıfına upgrade gibi işlemleri artık akıllı cihazları üzerinden kolaylıkla yapabilecekler. Aplikasyonun güncellenmiş sürümü ile ayrıca, yolculara varacakları havalimanına ait detaylı haritaya varan bilgiler de sunulacak. Tüm bunların dışında, kısa bir süre sonra, İstanbul Atatürk, Hong Kong, Londra Heathrow ve Miami havalimanlarından şehri içi ulaşım yönlendirme bilgileri de bu mobil aplikasyon üzerinden sunulmaya başlanacak.

 

 

 

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*