Türkçe Fransızca Çeviri

 Fransızca Türkçe – Türkçe Fransızca Çeviri  Hizmetleri

europe_France_Turquie_432

 

 

 

 

 

 

 

Fransızca, Başta Fransa olmak üzere Kanada, Belçika, İsviçre, Afrika, Lüksemburg ve Monako olmak üzere 29 ülkede resmi dildir.Aynı zamanda Birleşmiş Milletler’in bütün altkurumlarında ve uluslarası kuruluşların çoğunda da resmi dildir.

Bununla birlikte İngilizce ve Almanca’dan sonra en çok konuşulan üçüncü dildir. Avrupa’daki en büyük  üçüncü dünyada ise en büyük  Altıncı ekonomik güç olan Fransa sizin de ticaretinizi geliştirebileceğiniz ve beraberindeki çevirilerle işinizi büyütebileceğiniz ülkelerin başlarında gelmektedir. Aynı zamanda üç kıtada konuşulan bu dil sayesinde yapacağınız işbirliği sizin de işinizi büyütmenize olanak yaratıp katkı sağlayacaktır.

francofonia

 

 

 

 

 

 

 

 

Fransa’nın Başkenti Paris; Dünyanın en önemli turistik şehirlerinden biri. Her yıl milyonlarca gezgin Fransa’nın dünyaca ünlü başkentine akın ediyor. Eğlenceli bir Paris gezisi yapabilmek içinse önceden biraz araştırma yaparak Paris hakkında bilgiye sahip olmak gerekiyor. En azından Paris gezisi boyunca ihtiyacınız olabilecek en temel konular hakkında kabaca bilgi sahibi olarak daha eğlenceli ve rahat bir gezi yaşayabilirsiniz…

Fransa’nın başkenti ve ve dünya turizm merkezlerinden biri olan Paris 12 milyon nüfusu ile Avrupa’nın en popüler yerlerinden biridir. Sen Nehri çevresine kurulu olan şehirde yer alan birçok ünlü yapı UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alıyor.

Tour_Eiffel_Nov_2015_paysage-e1478544536939

 

 

 

 

 

 

Eyfel_Türk

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye’de Fransız eğitimi görmüş, oldukça ileri düzeyde Fransızca bilen tercümanlarımız ile size hizmet vermekten onur duyarız.Fransızca olarak yapacağınız eğitim, ticari ve işbirliği yazışmalarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

FRANSIZCA ÖRNEK TERCÜME 

NOT : TAMAMEN BİREBİR  ÇEVİRİDİR.

Fransız Modası

Dünya üzerinde modanın nabzını tutan ve ilk trendlerin çıkış noktası olan yer her zaman Fransa olmuştur. Dünyaca ünlü modacıların neredeyse hepsi de Fransa’da kariyerlerine başlayıp burada en parlak dönemlerini yaşamışlardır. Yine dünya üzerinde en çık en çekici kadınlar Fransa’da yaşamaktadır ve hem kıskanılıp hem de idol olarak görülen Fransız kadınlarının sırrı modada asaleti ve sadeliği ön planda tutmalarıdır. Aynı anda hem bohem hem minimal hem vintage hem de modern havalar estirebilen Fransız kadınları etkileyici bir stile sahipler.

Zarif ve bohem olmayı aynı cümlede kullanmak bile düşünülemezken Fransız kadınları bunu kombinelerinde ufak dokunuşlar ile sağlamaktadırlar.

Fransız kadınların büyüleyici güzelliklerinin sebebi bu kadar göz alıcı görünmelerinin temelinde asla taklit yapmıyor olmalarıdır.

La Mode Française

La France est le pays qui dirige la mode et est la place où les premières tendences s’annoncent. La plupart des modélistes de réputation mondiale commencent leur carrière et ils ont l’apogée de leur carrière en France. Pourtant, les femmes plus chic et charmantes vivent en France. Le secret des femmes françaises, qui ont jalousées et aussi ont vues comme des idoles, est qu’elles donnent plus de l’importance à la noblesse et à la simplicité.

Les femmes françaises qui ont l’air aussi bohème, aussi minimale, aussi vintage et aussi moderne ont un style impressionant.

Même quand l’idée d’utiliser à la fois les mots “élégant” et “bohème” n’ètait pas possible, les femmes françaises parviennent à le faire avec des retouches minuscules à leur tenues. Les femmes françaises ont la beauté magique et elles sont attrayantes parce qu’elles n’imitent jamais.

KAYNAK HABER:  http://hadibakalim.co/fransiz-modasinin-sirlari-nelerdir/

 

Fransızcadaki dilimize çok yakın bazı Fransızca kelimeler ile pratik yapabilirsiniz…

12599150_933371660084123_1288869239_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KÜLTÜR SANAT TURİZM

 FRANSIZCA TÜRKÇE TERCÜME ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Mobil İletişim Numaralarımız : +90 534 244 14 92 – +90 541 813 45 93

kst logo

 

 

 

 

 

 

 

 

Share Button