Ünlü sinema yıldızı Brad Pitt İzmir Urla’dan ev aldı

Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti;  İzmir  Urla’dan ev satın aldı…

İtalyan emlak şirketinin Türkiye temsilcisi Oya Paktaş: – “Ünlü çiftin 2016 yaz tatilini, yeni aldıkları villada geçirmeleri bekleniyor”

urla

 

 

 

 

 

 

Dünyaca tanınan ünlü isimlerin emlak danışmanlığını yürüten bir İtalyan emlak şirketinin Türkiye temsilcisi Oya Paktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Angeline Jolie ve Brad Pitt çiftinin Urla ilçesi yakınlarında deniz kıyısında villa aldıklarını belirtti.

 

İtalyan emlak şirketinin Türkiye temsilcisi Oya Paktaş: – “Ünlü çiftin 2016 yaz tatilini, yeni aldıkları villada geçirmeleri bekleniyor…”

Satış sözleşmesinin 23 Ekim tarihinde yapıldığını aktaran Paktaş, çiftin villa için

2.6 milyon dolar ödediğini kaydetti.

Paktaş, çiftin villayı fotoğraflarına bakarak beğendiğini, son kararı vermeden önce menajerlerinin İzmir’e gelerek evi gördüğünü ifade ederek, “10 bin metrekarelik bir araziye sahip olan villada 7 yatak odası, 2 oturma odası, özel havuz ve spor salonu bulunuyor. Ünlü çiftin 2016 yaz  tatilini, yeni aldıkları villada geçirmeleri bekleniyor” dedi. Paktaş, temsilciliğini yaptığı şirketin diğer ünlü isimlerle de Urla’da villa satışı için görüşmeler yürüttüğü bilgisini paylaştı.

KAYNAK HABER : POSTA GAZETESİ

Comments

comments

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*